Сітка для армування кладки

Мінімальний обсяг замовлення:10 шт.


Розрахувати вартість
сетка для армирования кладки кирпича стяжки

Сітка для армування кладки

Мінімальний обсяг замовлення:10 шт.

сетка для армирования кладки кирпича стяжки
Викликати і дізнатися наявність металопрокату на складі
098-4118994, 095-2302114, 099-2280020, 095-2280777.
написати ✉ sbyt@yugstal.com
Про умови співпраці, доставку, вагу і інші характеристики дивитися нижче ⬇

Купити сітку для армування кладки цегли, стяжки

Продаємо від 10 шт державним підприємствам і приватним особами. Ціна з ПДВ поштучно або за кг. Ціна на сіткудля армування на сайті не вказано, тому що ціна залежить від умов тендерів, кількості, умов доставки. Сітка армуюча завжди в наявності на складі. Можна купити самовивозом або з доставкою.

Характеристики сітки

Сітка для армування кладки утворена з дротів, розташованих у двох взаємно-перпендикулярних напрямках і зварених в місцях їх перетину методом точкового зварювання. 

  • Чарунка від 50х50 мм до 100х100 мм.
  • Діаметр дроту 2,7 – 4 мм.
  • Розмір карти стандартний 0,5х2м і 1х2м.
  • На замовлення можемо виготовити інший розмір армувальної сітки.


Сітка для армування характеризуються розміром сторони чарунки по осях дротів і діаметром дроту. За розмір сторони чарунки сітки армуючої приймається відстань між осями сусідніх поздовжніх і поперечних дротів. Сітка має максимальну ширина полотна до 1000 мм.
Періодичний профіль забезпечує великий коефіцієнт тертя, це особливо важливо при використанні сітки в будівництві при армуванні стяжок і цегляної кладки.

Сітка для армування кладки та стяжки має норми та правила використання

В Україні на зміну СНиП II-22-81 прийшли ДБН (Державні Будівельні Норми) В.2.6-162:2010
КАМ’ЯНІ ТА АРМОКАМ’ЯНІ КОНСТРУКЦІЇ (скачати ДБН).
На ринку будівельних матеріалів за цей час з’явилося кілька замінників сітки кладки – сітка армуюча пластикова і сітка просічна. Вони використовуються на свій розсуд в індивідуальному будівництві, тому що згідно ДБН рекомендується до використання тільки зварна металева сітка і арматура.

5.2.3 армована кам’яна цегляна кладка
Кладка цегляна, в якій знаходяться прутки або сітка, занурені в розчин або бетон, що створює опір впливам на основі взаємодії всіх компонентів кладки

13.1.1.2 При армуванні кладки стрижневою арматурою необхідно застосовувати будівельний розчин марки М5 або вище, а при армуванні зварними сітками – будівельний розчин марки М2.5 або вище.

13.2.2.1 Для забезпечення міцності арматури у горизонтальних швах кладки необхідно дотримуватись умов:
– мінімальна товщина захисного шару розчину від сталевої арматури до верхньої поверхні фасаду кладки повинна бути 15 мм (рисунок 13.2);
– захисний шар розчину над і під арматурою повинен бути таким, щоб товщина горизонтального шва кладки із звичайного та легкого розчину була як мінімум на 5 мм більше діаметра сталевої арматури.

13.2.7.7 Зварна армуюча сітка, що встановлюються у горизонтальні шви кладки, повинна розташовуватись із кроком 600 мм або менше.