Смуга – плоский металопрокат

Мінімальний обсяг замовлення:100 кг


Розрахувати вартість Скачати прайс
смуга стелева купити металопрокат

Смуга – плоский металопрокат

Скачать прайс

Мінімальний обсяг замовлення:100 кг

смуга стелева купити металопрокат
Викликати і дізнатися наявність металопрокату на складі
098-4118994, 095-2302114, 099-2280020, 095-2280777.
написати ✉ sbyt@yugstal.com
Про умови співпраці, доставку, вагу і інші характеристики дивитися нижче ⬇

Купити сталеву смугу у виробника

Ціна на сталеву смугу на сайті не вказано, тому що ціна залежить від умов тендерів, кількості, умов доставки. Ціна може бути за тону, і за метри за домовленістю із замовником. Смуга сталева завжди в наявності на складі. Можна купити смугу гарячекатану й холоднокатану самовивозом або з доставкою.

Стандартні розміри смуги сталевої гарячекатаної 

  • Товщина 4 – 60 мм.
  • Ширина 11 – 200 мм шириною.
  • Довжина гарячекатаної смуги може бути різною в залежності від виду і призначення, але її відхилення не повинні перевищувати норму.

Смуга сталева гарячекатана – виріб металопрокату з прямокутним поперечним перетином. Застосовується в різних галузях, починаючи від важкого машинобудування, закінчуючи будівництвом і художнім куванням.

Також смуга гарячекатана є матеріалом, з якого виробляють різні види виробів з металу. Це можуть бути перемички і накладки, гайки, ріжучі інструменти, пружини, амортизатори, сталеві металоконструкції, гнуті профілі і т.д.

Найчастіше використання смуги сталевої гарячекатаної відбувається в машинобудуванні та інших будівельних областях. Вона може бути елементом більшості різних металоконструкцій, як зібраних за допомогою зварювання, так і за допомогою різьбових з’єднань.

У машинобудуванні зі смуги гарячекатаної виробляють всілякі деталі для машин і агрегатів. Також це матеріал для виготовлення інших виробів металопрокату, таких як швелер та сталевий гнутий кутник. Застосування смуга знайшла і в виготовленні електрозварювальних труб.

На основі металевої смуги виробляють ресори, гайки, кришки, накладки і т.д. Найважливіша область застосування сталевої смуги – це її використання для заземлення будівель.