Бункер-накопичувач сміття (Скіп-ліфт)

для портальних Скіп-ліфт бункеровозів та на мультиліфт
Мінімальне замовлення 1 бункер Доставка: от 24 часов Термін виробництва от 72 часов

Бункер-накопичувач сміття (Скіп-ліфт)

для портальних Скіп-ліфт бункеровозів та на мультиліфт
Бункер накопичувач сміття об'ємом 8 м3. Основне призначення - збір та вивіз сміття на підприємствах, комунальному та житловому секторі. Бункер сертифікований і відповідає ДСТУ 8476: 2015 року, ТУ 25.1-37941143-001: 16

Купити бункер-накопичувач сміття на заводі ЮГСТАЛЬ

Ціна на бункер на сайті не вказана, тому що ціна залежить від кількості, умов доставки. Ціна залежить від розміру. Бункери можуть бути стандартні і під замовлення. Можна купити бункер-накопичувач для сіття самововозом або з доставкою.
Викликати зараз ☎ 099-4412959‬,
написати ✉ mk@yugstal.com
Характеристики:
  • Об’єм бункеру 8 м3
  • Каркас: труба проф., гнутий профіль
  • Корпус: листовий метал
  • Покриття: грунт ГФ-021, емаль ПФ-115, цинк 320 г/м2.

Машина з портальним підйомником – це ​​шасі з встановленими на ньому підйомним пристроєм (порталом) для підйому і установки спеціального контейнера совкового типу і транспортування до місця розвантаження. Розвантаження контейнера самосвальная. Машина може комплектуватися декількома контейнерами.
Скіпліфт найчастіше використовується для перевезення контейнерів з будівельними відходами або сипучими матеріалами. Один такий автомобіль може обслуговувати десятки контейнерів. Управління портальним навантажувачем здійснюється одним співробітником.

Купити бункер-накопичувач виробництва ЮГСТАЛЬ

  • бункер накопичувач сміття у Вінниці, Луцьк (Волинська область), Дніпро, Маріуполь та Донецька область підконтрольна Україні, Житомир, Ужгород (Закарпатська область), Запоріжжя, Івано-Франківськ, бункер-накопичувач сміття у Київі, Кропивницький (Кіровоградська область), Сєвєродонецьк та Луганська область підконтрольна Україні, бункер-накопичувач сміття у Львові, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернівці, Чернігів.
    Можемо зробити доставку контейнерів в будь-яку точку, де є дорога.
Україна, м. Запоріжжя, вул. Скворцова 240а

38 (097) 228 07 77

Відділ продажу: mk@yugstal.com, sbyt@yugstal.com
Приймальна: info@yugstal.com