• Русский
  • English
  • Українська
ЮГСТАЛЬ завод
металевих виробів і конструкцій

День Святого Миколая дитячий садок №32 “Барвінок”

17.12.2019 Социальная деятельность
Прайси Закуповуємо

Напередодні новорічних і різдвяних свят активісти ТОВ «Югсталь» поспішають до вихованців дитячого садка №32 “Барвінок” з теплими словами щирих привітань, ну і звичайно з подарунками.
День Святого Миколая відкриває цілу низку зимових свят. Дітвора чекає його з нетерпінням і обов’язок дорослих – подарувати малюкам зимову казку.
Ми постаралися вкласти тепло і святковий настрій у вибір необхідних подарунків для діток. І ось з самого ранку в ролі “Миколаїв” дружний колектив вирушив у гості до юних запорожців. Малюки подарували дорослим свій виступ. Нас чекав святковий ранок і море веселощів.

До святкового ранку приєдналися представники Обл. і Держ. адміністрацій Запоріжжя. Всі отримали масу емоцій і зарядилися позитивом на весь наступний рік :-)

Ми раді можливості внести казкове свято в маленький дитячий світ, завжди із задоволенням приїжджаємо до наших дітлахів – осіннім суботником озеленювали територію, привезли подарунки від Святого Миколая і впевнені приїдемо ще не раз

Зі святом, друзі!
Бажаємо, щоб у цей день панували лише хороші емоції, здійснилася заповітна мрія і було багато солодощів. З цим чудовим, чарівним,
добрим святом – з Днем святого Миколая! Сонячного Вам настрою, прекрасного самопочуття, багато дзвінкого і радісного сміху.