• Русский
  • English
  • Українська
ЮГСТАЛЬ завод
металевих виробів і конструкцій

«День захисту дітей» в дитячому садку «Барвінок»

17.12.2019 Социальная деятельность
Прайси Закуповуємо

«День захисту дітей» – це дуже масштабна подія, що об’єднує тисячі небайдужих людей в спробі привернути увагу громадськості до проблем дітей. В Україні цей день є національним святом і відзначається щороку 1 червня.
    В офіційний календар дана дата потрапила в 1998 році завдяки ініціативі Міністерства України у справах сім’ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей і багатьох інших громадських організацій. Свято покликано поліпшити добробут дітей і контроль за дотриманням їх прав в рамках конвенції ООН про права дитини. На сьогоднішній день в нашій країні у відповідності з усіма європейськими стандартами розроблено і прийнято відповідне законодавство, однак дотримати всі норми в достатній мірі на жаль, поки що не вдається.

Компанія ЮГСТАЛЬ розуміє важливість будь-яких соціальних ініціатив, спрямованих на забезпечення щасливого дитинства кожній дитині і не упускає можливості вносити свій маленький внесок для досягнення цієї мети. Цього разу ми не залишили без уваги дитячий садок Барвінок на Великому Лугу. Представники компанії вручили подарунки дітям і побажали їм здоров'я, щастя та здійснення найзаповітніших мрій.

Давайте всі разом постараємося зробити життя наших дітей краще, щоб і вони в майбутньому виросли чудовими батьками і відповідальними громадянами нашої країни.