• Русский
  • English
  • Українська
ЮГСТАЛЬ завод
металевих виробів і конструкцій

«ЕКО ФОРУМ – 2017»

17.12.2019 Социальная деятельность
Прайси Закуповуємо

В ЗАПОРІЖЖІ, БУЛО ЦІКАВО!
Насичений видався у нас тиждень, багато нового і цікавого він нам приніс. Нам імпонує такий ритм і не дивлячись на почуття легкої втоми, душу зігрівають приємні моменти і досягнення, які залишили ці дні.

І одним з таких приємних моментів - було успішна участь в 1-му спеціалізованому міжнародному Запорізькому екологічному форумі «Еко Форум - 2017». На виставці були представлені передові досягнення і розробки в галузі екології та енергозбереження і так як тематика близька до одного з наших основних напрямків - нам було, що показати і чим здивувати відвідувачів.

Розташований в центрі виставкового залу “Козак Палац” стенд компанії Югсталь, демонстрував власні розробки в області екології та благоустрою, а VIP зону прикрашали паркові лавки з інсталяцією живих рослин.
Наш підхід змогли оцінити всі гості Еко форуму, серед яких було чимало представників влади і публічних людей. Ми вдячні всім, хто знайшов час відвідати наш виставковий стенд і раді всім новим діловим контактам, які нам приніс форум.
А ось і деякі фото з виставки, приємного перегляду і хороших вихідних !!!