Фундаментні болти

Швидке виробництво і дешева доставка
Мінімальне замовлення от 10 болтів Доставка: от 24 часов Термін виробництва от 72 часов

Фундаментні болти

Швидке виробництво і дешева доставка
Фундаментні болти для кріплення важкої техніки або конструкцій до бетону.
Наше виробництво дозволяє виготовити фундаментні болти в дуже швидкий термін.
Викликати зараз ☎ 068-2187711, 050-2187711,
написати ✉ mk@yugstal.com
Коли справа доходить до фундаментних болтів, ЮГСТАЛЬ може задовольнити практично будь-який запит. Наші можливості не обмежуються фундаментними болтами.
Характеристики:

Ми продаємо фундаментні болти в необмеженій кількості конфігурацій для будь-якого вашого проекту. Можемо покрити ґрунтовкою, фарбою, цинком 320 г / м2.

Купити фундаментні болти у виробника

Ціна на фундаментні болти на сайті не вказана, тому що ціна залежить від умов тендерів, кількості, умов доставки. Ціна залежить від форми і марки стали. Болти виробляються за розмірами замовника. Можна купити блоки з болтів самовивозом із Запоріжжя або з доставкою.

  • ФУНДАМЕНТНИЙ БОЛТ– це шпилька з різьбленням, встановлюється в фундамент або стіну. Фундаментні болти бувають: прямі, складові, вигнуті, з анкерною плитою, знімні.
  • АНКЕРНІ БЛОКИ – це закладна деталь, зі зварених фундаментних болтів. Виробляються з кутника і анкерів, фланцеві, з пластиною.

Фундаментний болт з одного боку має різьбу, а з іншого вигин. Вигин забезпечує опір висмикуванню, будучи ув’язненим в бетонну основу. Використовуючи важкі шестигранні гайки і інше відповідне обладнання, ці болти можуть закріплювати такі конструкції, як дорожні знаки, ліхтарні стовпи і сталеві колони.
Хоча L-образний і J-подібний вигини є одними з найбільш популярних варіантів, ми можемо виготовити будь-яку конструкцію чи виріб для бетону за вашими ескізами, кресленнями.

Україна, м. Запоріжжя, вул. Скворцова 240а

38 (097) 228 07 77

Відділ продажу: mk@yugstal.com, sbyt@yugstal.com
Приймальна: info@yugstal.com