• Русский
  • English
  • Українська
ЮГСТАЛЬ завод
металевих виробів і конструкцій

INCO – FORUM 2017

17.12.2019 Социальная деятельность
Прайси Закуповуємо

12 жовтня, у виставковому центрі «Козак-Палац» відкрився II міжнародний форум «InCo Forum-2017», присвячений актуальним питанням кооперації об’єднаних територіальних громад та бізнесу. Представники органів влади та територіальних громад, дипломати, українські та зарубіжні інвестори, власники бізнесу, експерти об’єдналися в прагненні до економічного зростання ОТГ в області.

На форумі були представлені організації, чия діяльність пов'язана з будівництвом та екологією. На першій лінії була представлена і компанія Югсталь. Ми нерозривно пов'язуємо свою діяльність з розвитком регіону, екологією і не могли пропустити таку грандіозну для Запорізького регіону подію. Компанія була представлена продукцією для благоустрою і ЕКО напрямки, що не могло не зацікавити відвідувачів і навіть губернатора області.

Ми вдячні організаторам за честь брати участь на форумі і новим бізнес контактам. Сподіваємося Ви встигли відвідати форум, а якщо ні – саме час поквапитися, сьогодні останній день проведення!
Дякуємо всім відвідувачам стенду Югсталь за проявлений інтерес до продукції, ми намагаємося для вас, розвиваємося і впроваджуємо у виробництво продукцію для ЕКО благоустрою нашої країни.

майданчик для сміттєвих контейнерів, огородження