Мангал з логотипом, візерунком

з будь-яким текстом, логотипом або візерунком
Мінімальне замовлення від 1 шт. Доставка: від 24 годин Термін виробництва від 72 годин

Мангал з логотипом, візерунком

з будь-яким текстом, логотипом або візерунком
Мангал з жаростійкої сталі.

Купити мангали на заводі ЮГСТАЛЬ

Ціна на мангал на сайті не вказана, тому що ціна залежить від кількості, умов доставки. Ціна залежить від складності візерунка. Мангали можуть бути стандартні і під замовлення. Стандартні в наявності на складі. Можна купити мангал самововозом або з доставкою.
Викликати зараз ☎ 068-2187711, 050-2187711,
написати ✉ mk@yugstal.com
Характеристики:

Мангали з фірмовим логотипом для мереж харчування, корпоративні мангали для малих і великих підприємств. У нас можна замовити мангал в якості подарунка на день народження з будь-яким вирізаним малюнком або текстом.

  • Лист гарячекатаний і холоднокатаний або нержавіючий за бажанням.
  • Комплектація колесами.
  • Будь-які розміри.
  • Покриття жароміцною фарбою.
  • Робимо як серійно так і індивідуально.

!!! Крім дорогих, корпоративних мангалів з логотипами, у нас можна купити дешеві розкладні мангали на один вихід. Вага дешевого мангала 2,2 кг. http://yugstal.com/ua/mangal/

Купити мангал під замовлення

  • Вінниця, Луцьк (Волинська область), мангал під замовлення у Дніпрі, мангал в Маріуполі та Донецькій області, Житомир, Ужгород (Закарпатська область), мангал в Запоріжжі, Івано-Франківськ, мангал на замовлення у Київі, Кропивницький (Кіровоградська область), Сєвєродонецьк та Луганська область підконтрольна Україні, Миколаїв, мангал під замовлення у Львові, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, мангал в Херсоні, Хмельницький, Чернівці, Чернігів. Можемо зробити доставку мангалу в будь-яку точку, де є дорога.
Україна, м. Запоріжжя, вул. Скворцова 240а

38 (097) 228 07 77

Відділ продажу: mk@yugstal.com, sbyt@yugstal.com
Приймальна: info@yugstal.com