Пандуси для інвалідів стаціонарні

пересування дитячих візочків, для людей з обмеженими можливостями
Мінімальне замовлення від 1 шт. Доставка: від 24 годин Термін виробництва від 72 годин

Пандуси для інвалідів стаціонарні

пересування дитячих візочків, для людей з обмеженими можливостями

Ціна на пандус стаціонарний для інвалідів на заводі ЮГСТАЛЬ

Ціна на пандус на сайті не вказана, тому що ціна залежить від кількості, умов доставки. Ціна залежить від складності конструкції. Можна купити пандус стаціонарний самововозом або з доставкою.
Викликати зараз ☎ 068-2187711, 050-2187711, Написать ✉ mk@yugstal.com
Стаціонарні пандуси для інвалідів повинні відповідати нормативам і зазвичай кріпляться болтами або цементуються на місці. Вони найкраще підходять для нових будівель або залів. Згідно із законом, всі аптеки і медичні установи повинні бути обладнані пандусом для інвалідів.

Що потрібно враховувати при проектуванні пандуса для інвалідів

Деякі поширені проблеми, пов'язані із пандусами, які встановлено стаціонарно:
Пандус для інвалідів має занадто круті або нерівні ухили, неналежним чином підтримувані схили і майданчики, відсутність поручнів і бічних бар'єрів або пандус, який досягає лише деякої висоти і тільки частково вирішує проблему.
Характеристики:

Виробляємо пандуси стаціонарні за ескізами замовника. Великий досвід у виготовленні пандусів, дозволяє нам запропонувати різні варіанти використання метеріалів та форм. Наші спеціалісти зможуть порадити, який саме пандус стаціонарній купити вам.

Купити для інвалідів пандуси стаціонарні

Вінниця, Луцьк (Волинська область), Дніпро, пандус для візочків у Житомирі, Ужгород (Закарпатська область), Запоріжжя, Івано-Франківськ, пандус для інвалідів у Києві, Кропивницький (Кіровоградська область), Сєвєродонецьк та Луганська область підконтрольна Україні, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернівці, Чернігів. Можемо зробити доставку пандусів в будь-яку точку, де є дорога.

Україна, м. Запоріжжя, вул. Скворцова 240а

38 (097) 228 07 77

Відділ продажу: mk@yugstal.com, sbyt@yugstal.com
Приймальна: info@yugstal.com