Пандуси відкидні

пересування дитячих візочків, для людей з обмеженими можливостями
Мінімальне замовлення від 1 шт. Доставка: від 24 годин Термін виробництва від 72 годин

Пандуси відкидні

пересування дитячих візочків, для людей з обмеженими можливостями

Ціна на пандус відкидний на заводі ЮГСТАЛЬ

Ціна на пандус на сайті не вказана, тому що ціна залежить від кількості, умов тендера й доставки. Пандуси можуть бути стандартні і під замовлення. Стандартний пандус завжди в наявності на складі. Можна купити пандус відкидний самововозом або з доставкою.
Викликати зараз ☎ 068-2187711, 050-2187711, Написати ✉ mk@yugstal.com
Пандус для інвалідного візка представляє собою похилу площину, встановлену на додаток до сходів або замість них. Пандуси дозволяють користувачам інвалідних візочків, а також людині, що штовхає візочок, візки або інші колісні предмети, легше отримати доступ до будівлі.
Відкидні пандуси встановлюються в під'їздах на стіні поруч зі сходами і при необхідності, пандус опускається поверх сходів. Таке конструктивне рішення допомагає тягнути або штовхати по пандусу візочок з дитиною або людиною з обмеженими можливостями. Кут нахилу все одно залишається досить крутим, але пандус все одно значно полегшує завдання по спуску або підйому.
Характеристики:
  • Товщина листової сталі 1,2 мм.
  • Дловжина пандуса: 2 м (телескопичний).
  • Ширина: доріжки – 284 мм, просвіту – 302 мм.
  • Кронштейни: проф. труба 25х25х2 мм.
  • Щоб не було ковзання, робоча поверхня пандуса покрита гумою.

Виробляємо пандус відкидний (розкладний) за ескізами замовника. Використовуємо свій матеріал або давальницька сировина. Великий досвід у виготовленні пандусів, дозволяє нам запропонувати різні варіанти використання метеріалів та форм. Наші спеціалісти зможуть порадити, який саме пандус купити вам.

Купити пандуси для інвалідів

  • Вінниця, Луцьк (Волинська область), Дніпро, Маріуполь та Донецька область підконтрольна Україні, Житомир, Ужгород (Закарпатська область), Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький (Кіровоградська область), Сєвєродонецьк та Луганська область підконтрольна Україні, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Чернівці, Чернігів. Можемо зробити доставку пандусів в будь-яку точку, де є дорога.
  •  
Україна, м. Запоріжжя, вул. Скворцова 240а

38 (097) 228 07 77

Відділ продажу: mk@yugstal.com, sbyt@yugstal.com
Приймальна: info@yugstal.com