• Русский
  • English
  • Українська
ЮГСТАЛЬ завод
металевих виробів і конструкцій

Подаруй дитині мрію

17.12.2019 Социальная деятельность
Прайси Закуповуємо

Сонечко – це будинок дитини, який знаходиться в Комунарському районі Запоріжжя. На поточний момент вихованцями числяться 220 дітей, серед яких чимала частина тих, хто позбавлений батьківської опіки або має статус дитини з сім’ї, яка переживає кризу. Вони іноді бачаться з батьками, але шанс знайти будинок для таких дітей вкрай малий.

Напередодні Всесвітнього дня захисту дітей Югсталь з величезним задоволенням приєдналося до благодійної акції «Подаруй дитині мрію» в рамках якої здійснюється збір коштів для придбання путівок в оздоровчий санаторій «Бердянськ». Більшість вихованців ніколи не були за межами Запоріжжя і розповідаючи про свої мрії говорили, що дуже хотіли б побачити море.

Від нашого колективу були вручені 5 путівок, які як ми сподіваємося зможуть подарувати незабутні емоції і наблизити дітей до їх заповітної мрії.

Ми будемо намагатися щоб і надалі діти з будинку дитини «Сонечко» могли подорожувати. Закликаємо всіх не залишатися осторонь від будь-яких благодійних ініціатив, адже чужих дітей не буває.