• Русский
  • English
  • Українська
ЮГСТАЛЬ завод
металевих виробів і конструкцій

Вітаємо вихованців будинку дитини «Сонечко» з Новим роком

19.12.2018 Социальная деятельность
Прайси Закуповуємо

Діти обожнюють подарунки і сюрпризи. Особливо ті, хто в силу обставин, що склалися виявився в кризовій ситуації. У запорізькому будинку дитини «Сонечко» знаходяться більше 280 дітей, які залишилися без батьківського піклування. Під Новий Рік вони як ніхто потребують чарівної атмосфері казки і вірі в те, що чудеса трапляються. Ми дорослі давно втратили те саме відчуття чарівництва, але в наших силах подарувати його дітям. Передчуття свята, зимові візерунки на склі, вирізання сніжинок, ялинкові іграшки, всіх цих дрібниць вихованці «Сонечка» з нетерпінням чекають цілий рік.

Компанія Югсталь за традицією приймає на себе почесну роль помічника Діда Мороза щоб виконати мрії дітей

На організованому святі малюки порадували нас іскрометним виступом, хороводами, піснями і танцями. Дідусь Мороз не залишився в боргу і вручив кожному по подарунку.
Слід пам’ятати, що більшість вихованців – це діти з особливими потребами, які потребують подвоєної уваги та любові. Працюючий з ними колектив співробітників – це люди покликання яких нести добро.

Для більшості це навіть не робота, а друга сім’я, і вони намагаються зробити все для її щастя і благополуччя.
Ми теж будемо намагатися вносити свій вклад у відчуття безпеки і комфорту для цих дітей адже право на щастя заслуговує кожна дитина.