Стелажі промислові

Мінімальне замовлення Від 5 шт. Доставка: від 24 годин Термін виробництва від 72 годин

Стелажі промислові

Будь-які умови співпраці з державними підприємствами та приватними особами. Доставка сталежів своїм транспортом або самовивіз. Відвантажуємо без вихідних.

Купити стелаж промисловий на заводі ЮГСТАЛЬ

Ціна на стелаж на сайті не вказана, тому що ціна залежить від кількості, умов доставки. Ціна залежить від кількості полиць та покриття. Стелаж промисловий може бути стандартним і під замовлення. Можна купити стелаж промисловий самововозом або з доставкою.
Викликати зараз ☎ 068-2187711, 050-2187711,
написати ✉ mk@yugstal.com ЮГСТАЛЬ - провідний український виробник металевих конструкцій, зокрема стелажів промислових. Наш асортимент стелажних систем задовольняє будь-які потреби бізнесу: від стелажів для важкої промисловості до стелажів для піддонів, спеціалізованих стелажів і багато чого іншого.
Характеристики:
  • Габарити стелажа: виготовимо за вашими розмірами або запропонуємо стандартні.
  • Матеріал: сталь полиць 0,7-1 мм, профільна труба.
  • Кількість полиць: від 4-х.
  • Покриття: фарба порошково-полімерна, шкала RAL Classic, цинк.
  • Виконання: зварний / збірний

Пропонуємо вашому бізнесу промислові стелажі для важких умов експлуатації виготовлені з міцної конструкційної сталі. Стелажі ідеально підходять для зберігання громіздких важких вантажів вагою до 400 кг на полицю.
А також стелажі промислові середніх навантажень, вони підходять практично для будь-яких умов. Стелажі вміщують до 340 кг на полицю. Завдяки широкій лінійці розмірів, промислові стелажі можна використовувати для зберігання чого завгодно. Від документів і паперів до інструментів і обладнання.
Яке б рішення для промислових стелажів вам не було потрібно, або який би індивідуальний дизайн, наш конструкторський відділ допоможе вам у виборі форми і матеріалів. Також ми можемо організувати відвідування нашого виробництва.

Україна, м. Запоріжжя, вул. Скворцова 240а

38 (097) 228 07 77

Відділ продажу: mk@yugstal.com, sbyt@yugstal.com
Приймальна: info@yugstal.com