Стовп освітлення металевий

на 2 фонаря, замовити можна іншу форму та іншу кількість фонарів
Мінімальне замовлення від 1 шт. Доставка: від 24 годин Термін виробництва від 72 годин

Стовп освітлення металевий

на 2 фонаря, замовити можна іншу форму та іншу кількість фонарів
Викликати зараз ☎ 068-2187711, 050-2187711, написати ✉ mk@yugstal.com,
Стовпи освітлення металеві оцинковані багатогранні застосовуються для штучного стаціонарного електричного освітлення автомобільних доріг, вулиць, парків і площ, будівельних майданчиків, зупинок громадського транспорту, об'єктів промислового і соціального призначення.
Характеристики:

Стовп металевий призначений для вуличного освітлення.

  • Форма стовпа: шестикутник.
  • Діаметр стовпа біля основи: 338 мм.
  • Висота стовпа: 6000 мм.
  • Відстань між фонарями 3300 мм.
  • Матеріал: сталь оцинкована 3 мм, основа 20 мм.
  • Покриття: грунт ГФ-021, емаль ПФ-115, або цинк.

Стовпи освітлення металеві оцинковані

Всі металеві оцинковані стовпи освітлення нашого виробництва оцинковуються методом гарячого цинкування з товщиною покриття від 60 до 120 мкм відповідно до вимог законодавства. Даний тип покриття забезпечує збереження металоконструкцій в період експлуатації протягом 25-30 років.

У верхній частині металевого стовпа освітлення встановлюються кронштейни під різні світильники. У нижній частині стовпа є бічний люк для обслуговування внутрішнього електричного кабелю.

Переваги металевих стовпів вуличного освітлення

  • Міцність конструкції. Поєднання гранованого перетину і конічної форми дозволяє освітлювальній стовпи витримувати значні вітрові, снігові і вібраційні навантаження при встановлених на них кронштейнах і світильниках. Граничні відхилення геометричних параметрів металевих стовпів, а також вимоги до болтових і зварних з’єднань не перевищують норм.
  • Довговічність. Стовпи зовнішнього освітлення виготовляються з якісної сталі і захищаються цинковим покриттям в заводських умовах. Це забезпечує тривале використання стовпів в сільноагрессівних середовищах без ознак корозії і деформацій.
  • Безпека. Сталеві стовпи освітлення більш безпечні для використання на транспортних магістралях: в разі зіткнення автомобіля зі стовпом освітлення, кузов транспортного засобу деформується частково.
  • Простота монтажу і демонтажу. Завдяки невеликій вазі, монтаж металевих оцинкованих стовпів для зовнішнього освітлення можна робити вручну або з використанням слабо потужних підйомних механізмів. Для стовпів конструкції під фланцеве з’єднання не потрібно демонтувати фундамент для того, щоб замінити зіпсований стовп.
Україна, м. Запоріжжя, вул. Скворцова 240а

38 (097) 228 07 77

Відділ продажу: mk@yugstal.com, sbyt@yugstal.com
Приймальна: info@yugstal.com