Вело гараж - зберігання велосипеда, мопеда

розбірна конструкція зручна для транспортування
Мінімальне замовлення від 1 шт. За 1 шт ціна буде вище Доставка: від 24 годин Термін виробництва від 72 годин
ціна від 7140 грн

Вело гараж - зберігання велосипеда, мопеда

розбірна конструкція зручна для транспортування
Власник вело гаража отримує величезну вигоду у вигляді комфорту. Відпадає потреба тягнути брудний велосипед або коляску на 9-й поверх і виділяти корисну площу квартири на зберігання велосипеда.
Цей надійний металевий вело-гараж може бути розміщений в багатьох різних конфігураціях, включаючи кола, півкола, в шаховому порядку, в одну лінію. Можна використовувати будь-яку "мертву зону" під'їзду або двору на зберігання велосипедів. Цей велогараж підійде і мамам, тут можна зберігати дитячі коляски у зібраному стані.
Основні покупці - житлові комплекси, ОСББ із закритою територією, спортивно-розважальні комплекси. Велогараж можна здавати в оренду. Мешканці житлового комплексу можуть купити лінійку однакових велогаражів для зберігання велосипеда, які будуть вписуватися в архітектуру прибудинкової території.
Вело гараж може бути виготовлений відповідно до корпоративних кольорів або використовуватися в якості рекламної площі і нести на собі рекламну інформацію. Таким чином, витрати на покупку гаражів для велосипеда можуть окупитися швидше.
Характеристики:

Виробляємо вело-гаражі стандартні, з нашого каталогу. Також можемо виготовити індивідуальні бокси для зберігання велосипеда, мопеда, дитячої коляски під замовлення за вашими ескізами.

Викликати зараз ☎ 068-2187711, 050-2187711,
написати ✉ mk@yugstal.com

  • Матеріал для виготовлення: профільна труба, листова сталь 0,8 мм, 1 мм.
  • Розбірна конструкція робить доставку дешевою.
  • Покриття: полімерна фарба будь-якого кольору з палітри RAL, оцинковка.
  • Установка велогража: анкерне кріплення.
  • Замок: вушко під навісний замок власника вело-гаражу, замок ригеля на 3 точки, звичайний замок з однією точкою замикання.

Завод ЮГСТАЛЬ (Запоріжжя) є платником ПДВ, надаємо сертифікат якості на продукцію. Співпрацюємо з державними компаніями і з приватними особами.

Купити велогараж виробництва ЮГСТАЛЬ

  • Вінниця, Луцьк (Волинська область), вело-гараж у Дніпрі, Маріуполь та Донецька область підконтрольна Україні, Житомир, Ужгород (Закарпатська область), зберігання велосипеду у Запоріжжі, гараж для мопеда в Івано-Франківську, зберігання велосипеда у Київі, Кропивницький (Кіровоградська область), Сєвєродонецьк та Луганська область підконтрольна Україні, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, зберігання велосипеда у Хмельницькому, Чернівці, Чернігів, вело гараж у Львові. Можемо доставити велогараж в будь-яку точку, де є дорога.
Україна, м. Запоріжжя, вул. Скворцова 240а

38 (097) 228 07 77

Відділ продажу: mk@yugstal.com, sbyt@yugstal.com
Приймальна: info@yugstal.com