Закладні пластини, плити (деталі)

для ЗБК та ЗБВ
Мінімальне замовлення від 10 шт. Доставка: від 24 годин Термін виробництва від 72 годин

Закладні пластини, плити (деталі)

для ЗБК та ЗБВ
Сталеві закладні плити використовуються для кріплення бетонних конструкцій до сталевого каркасу. Закладні пластини є життєво важливим компонентом в будівельній галузі і кращим способом з'єднання сталі з бетоном.
Наше виробництво дозволяє робити деталі в дуже швидкий термін.
Викликати зараз ☎ 068-2187711, 050-2187711,
написати ✉ mk@yugstal.com
Характеристики:

Від стандартних закладних пластин для збірних залізобетонних панелей до дуже великих закладних плит для котлованів. Ми продаємо закладніі пластини в необмеженій кількості конфігурацій для будь-якого вашого проекту.
Ми можемо зварювати деталі будь-якого розміру з прямокутними шпильками, круглими, з різьбою.

Купити закладні пластини, плити у виробника

Ціна на закладні пластини на сайті не вказано, тому що ціна залежить від умов тендерів, кількості, умов доставки. Ціна залежить від форми і марки стали. Закладні плити виробляються за розмірами замовника. Можна купити закладні пластини для ЗБК самовивозом із Запоріжжя або з доставкою.
Закладні – це елементи, що встановлюються в фундамент або стіну. Деталі встановлюються в збірні колони, балки, панелі, сходи, для з’єднань. Закладні не розглядаються, як частина елемента, в який вони вбудовані, вони є частиною бетонної конструкції.
Закладні – важлива деталь в будівельній галузі, вони найчастіше використовуються при будівництві бетонних будівель з похилими стінами, але можуть використовуватися в будь-який час, коли виникає необхідність прикріпити сталь до бетонної панелі або плити.

Інші сталеві деталі та конструкції:

Україна, м. Запоріжжя, вул. Скворцова 240а

38 (097) 228 07 77

Відділ продажу: mk@yugstal.com, sbyt@yugstal.com
Приймальна: info@yugstal.com