Анкерні блоки для бетону

Швидке виробництво і дешева доставка
Мінімальне замовлення від 10 шт. Доставка: від 24 годин Термін виробництва від 72 годин

Анкерні блоки для бетону

Швидке виробництво і дешева доставка
Анкерні блоки з фундаментних болтів, зварених між собою в міцну конструкцію.
Наше виробництво дозволяє виготовити анкерні блоки в дуже швидкий термін.
Викликати зараз ☎ 068-2187711, 050-2187711,
написати ✉ mk@yugstal.com
Коли справа доходить до анкерних блоків, ЮГСТАЛЬ може задовольнити практично будь-який запит. Чи потрібен для ваших блоків анкери з унікальним вигином, зварні пластини, або каркас. Наші можливості не обмежуються анкерними блоками. Надішліть нам свою технічну документацію, і дозвольте нам бути вашим універсальним постачальником.
Характеристики:

Купити анкерні блоки в необмеженій кількості конфігурацій для будь-якого вашого проекту. Можемо покрити ґрунтовкою, фарбою, цинком 320 г / м2.

Купити анкерні блоки у виробника

Ціна на анкерні блоки на сайті не вказана, тому що ціна залежить від умов тендерів, кількості, умов доставки. Ціна залежить від форми і марки стали. Анкерні блоки виробляються за розмірами замовника. Можна купити блоки і фундаментні анкери самовивозом із Запоріжжя або з доставкою.

  • ФУНДАМЕНТНИЙ АНКЕР – це шпилька з різьбленням, встановлюється в фундамент або стіну. Фундаментні анкери бувають: прямі, складові, вигнуті, з анкерною плитою, знімні.
  • АНКЕРНІ БЛОКИ – це закладна деталь, зі зварених фундаментних болтів. Виробляються з кутника і анкерів, фланцеві, з пластиною.

Фундаментний анкер з одного боку має різьбу, а з іншого вигин. Вигин забезпечує опір висмикуванню, будучи ув’язненим в бетонну основу. Використовуючи важкі шестигранні гайки і інше відповідне обладнання, ці болти можуть закріплювати конструкції блоків, дорожні знаки, ліхтарні стовпи і сталеві колони.
Хоча L-образний і J-подібний вигини є одними з найбільш традиційних варіантів, ми можемо задовольнити більшість особливих запитів, виходячи з ваших технічних характеристик.

Україна, м. Запоріжжя, вул. Скворцова 240а

38 (097) 228 07 77

Відділ продажу: mk@yugstal.com, sbyt@yugstal.com
Приймальна: info@yugstal.com