Ємності металеві під замовлення

Мінімальне замовлення від 1 шт. Доставка: від 24 годин Термін виробництва від 72 годин

Ємності металеві під замовлення

Ємності металеві промислові, резервуари виготовимо за кресленнями замовника. Застосування в агро-промисловому комплексі в якості бункера, резервуара для зберігання сипучих і рідких матеріалів. Металеві ємності розташовуються горизонтально, вертикально, під землею.
Викликати зараз ☎ 068-2187711, 050-2187711,
написати ✉ mk@yugstal.com
Характеристики:

Ємності для зберігання, реверсу

Матеріал ємності (резервуара): нержавіюча сталь, чорна сталь, оцинкована сталь. Залежно від умов монтажу та експлуатації, вони можуть бути посилені ребрами жорсткості, обечайкою, зовнішньою рамою. Кожен тип розрахований на певні завдання: тривале або короткочасне зберігання, реверс, транспортування, прийом, роздача продукту. Резервуари та ємності сталеві для різних технологічних середовищ від води до сирої нафти і продуктів з неї.

Підземні резервуари

Це герметичні металеві ємності циліндричної форми з конічними або плоскими днищами, призначені для зберігання різних рідин і речовин під поверхнею землі, в грунті. Підземні сталеві резервуари вимагають особливої ​​антикорозійної і гідроізоляційної підготовки. Установка резервуара під землею найчастіше має на увазі підвищений рівень вологості і велику ймовірність механічних пошкоджень ємності під час виконання земляних робіт. Все це тягне підвищені ризики руйнування конструкції резервуару і порушення його герметичності.
Для захисту від агресивного впливу грунту на підземні металеві ємності в обов’язковому порядку наноситься гідроізоляційний шар резинобитумной мастики або бітумної грунтовки. Кількість шарів нанесення матеріалу для гідроізоляції резервуарів залежить від рівня вологості ґрунтів, в яких будуть розташовуватися ємності.
Підземні сталеві резервуари застосовуються для зберігання і видачі нафтопродуктів, палива, мастил і мастильних матеріалів. Крім того, підземні ємності можуть бути пристосовані для зберігання питної і технічної води (пожежні резервуари), а також для збору зливових вод.

Купити металеві ємності на заводі ЮГСТАЛЬ

Ціна на ємності на сайті не вказана, тому що ціна залежить від кількості, умов доставки. Ціна залежить від складності конструкції. Сталеві ємності можуть бути стандартні і під замовлення. Можна купити ємність самововозом або з доставкою.

Україна, м. Запоріжжя, вул. Скворцова 240а

38 (097) 228 07 77

Відділ продажу: mk@yugstal.com, sbyt@yugstal.com
Приймальна: info@yugstal.com