• Русский
  • English
  • Українська
ЮГСТАЛЬ завод
металевих виробів і конструкцій

Урни для вуличного сміття, паркові урни, вуличні урни для сміття

На виробництво пропонує широкий асортимент урн для сміття, в який входять: паркові урни, урни для вуличного сміття, урни для сміття в торгові центри і урни для сміття в школи.
Асортимент >>
Набрати зараз 068-2187711, 050-2187711,
Написати mk@yugstal.com
У нашому каталозі пропонується ряд стилів і дизайнів. Урни виробляються зі сталі і мають різний дизайн і цінову категорію. Доступний ряд опцій, що дозволяють створити ідеальну урну для вашого ландшафту. Ви також можете вибрати один з наступних варіантів: металеві урни для сміття, урни з нержавіючої сталі, урни з відкритим верхом, урни для сміття з попільничками та урни на стійці. Урни виробництва Югсталь можуть бути пофарбовані в будь-який колір з палітри RAL. Ми виробляєми сучасні урни для сміття, розроблені спеціально для сучасних інтер'єрів як всередині, так і зовні, а також урни для вуличного сміття в стилі ретро, ​​які поєднують в собі непідвладний часу європейський стиль з міцністю металу. Наші урни для сміття призначені для підвищення елегантності як громадських, так і приватних будинків.
Урни для сміття - незамінний предмет вуличних меблів у всіх сучасних ландшафтах. Ми, як виробник, надаємо повний спектр послуг в галузі благоустрою з досвідом роботи в області сміттєвих баків. Ми захоплені створенням красивих, оригінальних, стійких і функціональних моделей, які не тільки відповідають потребам наших клієнтів, але і їх спільноті та оточення. Виробник Югсталь пропонує широкий асортимент урн для сміття, баків, контейнерів. Урни для сміття можна поєднувати з іншими предметами вуличних меблів з їх великого асортименту, що дає архітекторові величезний вибір і дозволяє створювати надихаючі проекти.

Урни для сміття металеві.
Сьогодні містобудівники шукають функціональні і стабільні рішення для вуличних меблів. Сталь - гігієнічний, надзвичайно міцний матеріал, стійкий до корозії і має приголомшливий зовнішній вигляд. Більш того, це також дуже безпечний матеріал з низькими витратами на обслуговування. З цієї причини ми щиро віримо, що сталь - це екологічно безпечне рішення для вуличних меблів, особливо для сміттєвих урн. Урни металеві для сміття не лише стильні і міцні, але і не вимагають особливого догляду і на 100% придатні для вторинної переробки. Ідеально підходить для жвавих сучасних місць, таких як центри міст і нові забудови. Ці моделі мають елегантний дизайн, який адаптується до будь-якого архітектурного стилю. Вони ідеально підходять для інтенсивно використовуваних приміщень. Сталеві меблі виробництва Югсталь все частіше використовується для вирішення проблем вандалізму, що виникають в сьогоднішніх агресивних середовищах.